Kompletne mycie

Układ Hamulcowy

Prawidłowe działanie układu hamulcowego jest jednym z najważniejszych warunków bezpiecznej jazdy. Sprawny układ hamulcowy decyduje o długości drogi hamowania i pozwala lepiej panować nad pojazdem, a w przypadku hamulca ręcznego, skutecznie unieruchamia pojazd na miejscu postoju. Najczęściej właściciele samochodów skupiają się tylko na stanie klocków hamulcowych,elemencie układu hamulcowego najczęściej wymienianym i najbardziej widocznym. Ale prawidłowo działające i skuteczne hamulce zależą od wielu innych czynników.

Czytaj więcej...

Klimatyzacja

W dzisiejszych czasach klimatyzacja stała się niemalże standardem w samochodach obecnej generacji, w związku z tym nasuwa sie szereg pytań dotyczących jej poprawnej eksploatacji i konserwacji.

Czytaj więcej...

Wymiana Oleju

Trudno w dzisiejszych czasach wyobrazić sobie funkcjonowanie jakiejkolwiek maszyny spalinowej bez odpowiedniego smarowania elementów silnika. To właśnie oleje silnikowe stanowią jeden z głównych elementów funkcjonowania ale również żywotności silników spalinowych nie tylko w motoryzacji ale również w pozostałym przemyśle maszynowym.

Czytaj więcej...