Kompletne mycie

Napełnianie klimatyzacji

Wymiana oleju

Witamy

Serwis samochodowy MarMar, mieści się w Gliwicach przy ulicy Błogosławionego Czesława 17. Polegając na wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników, możemy zaoferowac Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Nieustannie dbamy o to aby nasi klienci byli zadowolenie, a ich samochody były bezpieczne poprzez utrzymywanie ich w odpowiednim stanie technicznym. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia i testery diagnostyczne. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, regularnie biorąc udział w szkoleniach praktycznych oraz produktowych. Dzięki profesjonalnemu podejściu  w połączeniu z zamiłowaniem do techniki i motoryzacji, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu przystepne ceny. Z każdym dniem powiększa się grono zadowolonych klientów, których zaufanie sprawia że chętnie do nas wracają.

Dlaczego serwis MarMar?

Ponieważ w swojej ofercie posiadamy między innymi pełen zakres napraw mechanicznych, elektrycznych, montaż systemów audio, instalację systemów alarmowych i zabezpieczeń, a także okresowe przeglądy pojazdów.

Odwiedzając nasz serwis, mają Państwo do dyspozycji komfortową poczekalnię. Ze względu na godziny otwarcia, jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejszy dla Państwa termin wykonania usługi.